Autopůjčovna, půjčovna aut Vladvi - logo
 

Máme pro vás nabídku luxusních vozů na svatbu.

Svatba patří nejen v životě nevěsty, ale i ženicha k důležitému životnímu kroku, a proto - ačkoliv si jindy nepotrpíte na luxus - byste v tento jedinečný den měli udělat výjimku a měli jste chtít skutečně jen to „nej“. Vždyť jen samotná příprava svatby zabere spoustu času, neboť je třeba vše promyslet do toho nejmenšího detailu – jaké svatební šaty bude mít nevěsta, jakou zvolit svatební kytici, kde uspořádat hostinu a samozřejmě v neposlední řadě, kde bude probíhat obřad.

Ať již se tedy rozhodnete, že váš „den D“ uspořádáte v kostele, na zámku či jen na úřadě, neměl by ve vašem svatebním seznamu věcí, které je třeba zařídit chybět ani vůz, který vás na jeden z nejdůležitějších okamžiků ve vašem životě odveze.

A právě proto je zde naše Vladvi Autopůjčovna, která má pro vás širokou nabídku luxusních vozů na svatbu.
img cars 201
2-3 hod
4-5 hod
6-8 hod
8900 Kč*
11900 Kč*
13900 Kč*

* Cena zahrnuje: Palivo, práce řidiče, DPH, limit 200 km/den 

Proč je pronájem luxusního vozu tak výhodný?

Pronájem luxusního vozu je tak ideální příležitostí, jak si užít váš svatební den skutečně naplno. Navíc se nemusíte o nic starat – pronájem limuzín a dalších vozů na svatbu je zcela ve správě naší autopůjčovny. Zajistíme pro vás jakýkoliv vůz dle vašeho výběru, který máme v nabídce našeho vozového parku a to včetně výzdoby služeb profesionálního řidiče.

Užijte si váš den na plno a starosti se zajištěním pronájmu vozu na svatbu přenechejte profesionálům, jakými je Vladvi Autopůjčovna.

 Přijímáme typy karet:

Dinners club JCB Cards Maestro Master Card VISA American Express