Autopůjčovna, půjčovna aut Vladvi - logo
 

Půjčovny aut v Londýně

08.06.2015

V Londýně působí půjčovny aut zvučných jmen i několik lokálních hráčů. Liší se cenami, podmínkami i poskytovanými službami. Nejvýhodnější autopůjčovny naleznete přímo na letišti, kde ceny začínají v přepočtu pod 3000 Kč za týden.

Při půjčení auta v Londýně získáte nejlevnější nabídku v kategorii malých vozidel u společnosti Budget, musíte se však spokojit se základními modely a omezenými službami. Vyšší kvalitu nabízí Avis, Easyrent, Sixt, Thrifty, Europcar a množství dalších společností. Příplatky za vozidla vyšší kategorie nejsou závratné, prémiová auta si v Londýně půjčíte již od 7000 Kč za týden.

Auto si můžete půjčit přímo na místě po příletu do Londýna, zvláště v turistické sezoně však doporučujeme rezervaci předem.

Půjčovny aut v Londýně nemají zvláštní požadavky

Postačí věk nad 21 let u hlavního řidiče, lépe však 25-70 let. Nutná je embosovaná kreditní karta s dostatkem prostředků pro blokaci kauce, pro standardní automobily postačuje 25.000 Kč. Autopůjčovna může vyžadovat pas.

Až na výjimky v Londýně standardně platí, že vozidlo si půjčujete i vracíte s plnou nádrží. U většiny autopůjčoven vozidlo získáte i s havarijním pojištěním (CDW) se spoluúčastí, kterou si případně můžete za poplatek snížit.

Jak se řídí v Londýně

Půjčovny aut v Londýně se vyplatí především lidem, kteří mají v úmyslu vycestovat za hranice města. V centru Londýna je doprava poměrně hustá, spíše než půjčení automobilu se tak vyplatí cestovat hromadnou dopravou.

Silnice jsou až na některé úseky bez poplatku. Jezdí se vlevo, zkušený řidič se však během několika minut přeorientuje. Největší problém dělají křižovatky a kruhové objezdy. Limity jsou 30 mph v obci, 60 mph mimo obec, 70 mph na dálnici, platí tolerance alkoholu do 0,8 promile.

Přejeme šťastnou cestu, vaše pražská půjčovna aut Vladvi s.r.o.

eCall vám může zachránit život

07.12.2013

Mít zabudované v autě zařízení, které vám v případě nehody samo zavolá pomoc, by určitě uvítala řada řidičů a to bez ohledu na to, že se náklady na pořízení vozu s tímto zařízením zvýší. Pokud i vy patříte k motoristům, kteří si uvědomují, že lidský život je to nejcennější, co máme, pak určitě uvítáte zprávu, že takovéto zařízení není už pouze science- fiction, ale skutečně reálnou skutečností, která se nazývá eCall.

Co to vlastně eCall je?

eCall představuje zařízení, které se v případě nehody datovou cestou spojí s linkou 112, kam odešle nejen informace o aktivaci airbagů, ale i data ze senzorů nárazu a GPS souřadnice z místa nehody. Pokud tedy ve vozidle nebude osoba schopná s operátory na lince 112 komunikovat, pak i v tom případě k místu nehody vyjede záchranný tým. A v případě závažné dopravní nehody každé malé dítě ví, že pak už jde o skutečně o minuty, které mohou znamenat záchranu lidského života.

Kolik bude systém eCall stát?

V tuto chvíli není ještě cena systému eCall známá, stejně tak jako ani to, o kolik se nové vozy s tímto zařízením prodraží a zda bude zabudování do nových aut povinné. Podle odhadu Evropského sdružení výrobců automobilů by se zařízení mohlo pohybovat v rozmezí 150 - 400 Euro, je však možné, že se cena ještě navýší.

Je nutné také počítat s náklady s pojené s úpravou systému a zajištěním spojení, které zaštitují mobilní operátoři a jež by se měly pohybovat v rozmezí 10 – 20 miliónů korun. Tyto náklady by měly být hrazeny z Fondu zábran škod, tj. z povinného ručení motoristů. Ale znáte to, jsme v České republice….

Přesto však eCall považuje řada řidičů za přínosný a určitě by si jej do svého vozu pořídila. V porovnání s cenou lidského života, není asi žádná cena dostatečně vysoká.

Výhodné měsíční pronájmy vozů u VLADVI

19.05.2012

Uvažujete o delším pronájmu vozů? Pak využijte jedinečné příležitosti a pronajměte si některý z prověřených vozů naší autopůjčovny VLADVI za výhodný měsíční tarif! Naše Půjčobvna aut  má ve svém vozovém parku pro vás připravenu celou elitu zajímavých značek vozů. Potřebujete malé auto, s nímž všude snadno zaparkujete? Anebo snad dáváte přednost více koním pod kapotou?

Ať již je vaše přání jakékoliv, naše výhodné měsíční pronájmy vozů vás skutečně nadchnou.

Šetřete chytře a pronajměte si náš vůz dlouhodobě

Ptáte se, proč je dlouhodobý pronájem tak výhodný? Přesvědčte se sami:

Výběr z několika druhů moderních vozů.

V nabídce naší autopůjčovny naleznete jak české vozy Škoda, tak zahraniční typu MINI, VW, Toyota, Nissan, Opel či Ford. Výjimku netvoří ani luxusní vozy typu Mercedes E220 či Volvo S40.

Prověřené vozy

S našimi vozy vám odpadnou starosti se zařizováním technické prohlídky či výměny náhradních dílů.

Výhodné ceny pronájmu

Při dlouhodobém pronájmu se cena za zapůjčení našich vozů pohybuje na částce od 330,- Kč / den, což je výhodnější než např. leasing.

Využijte plně náš servis a vyzkoušejte náš dlouhodobý pronájem. Reservujte si některý z našich aut ještě dnes.

Japonská auta jsou na vyšší úrovni

23.04.2012

Přestože nepatří japonská auta v České republice až k tolik propagovaným typům vozů, přesto svojí vysokou kvalitou a spolehlivostí (mluvíme-li tedy o „čistých“ japonských vozech) mnohdy předčí své evropské automobilové kolegy. O této skutečnosti také svědčí fakt, že poptávka po japonských autech se rok od roku zvyšuje. A aby také ne. Vozy z japonské produkce, jakými jsou např. Toyota či Honda často obsazují první desítku nejlépe hodnocených vozů.

Japonské vozy, auta s dlouhou životností

Další zvláštností japonských vozů, na kterou nejsme u evropských výrobců zvyklí, je jejich výbava. Ta sice nebývá tak variabilní, za to však již základní sestava bývá více jak nadstandardní. Stejně tak platí fakt, že japonské vozy se kradou méně než ty evropské. Důvod je prostý – japonské vozy bývají špatným odbytištěm náhradních dílů, neboť díky japonské dokonalosti si u většiny těchto aut vystačíte se standardní výměnou oleje, řemene či svíček.

Evropané se zatím ještě příliš nenaučili věřit japonským vozům, proto se s nimi na silnicích nepotkáváme tak často. Přesto je to škoda. Vždyť taková Toyota Yaris, Mazda 6, Nissane Note či Lexus IS 250 patří k dokonalým elegánům a určitě stojí za zkoušku. A uvidíte, že budete překvapeni, jejich jedinečným výkonem a skvělými jízdními vlastnostmi.

Akce prodloužený víkend – 3 dny za cenu 2

05.11.2011

Rádi byste si s rodinou, přáteli či známými užili a vyrazili na prodloužený víkend? Nemáte vůz a rádi byste si jej na tuto dobu pronajali? V tom případě má pro Vás naše půjčovna aut Praha jedinečnou nabídku: akci prodloužený víkend alias 3 dny za cenu 2!

Reservujte si některý z našich prověřených vozů kdykoliv od pátku do neděle a jako BONUS získáte 1 den od naší autopůjčovny ZCELA ZDARMA.

Užívejte více, plaťte méně

Užívejte si prodloužený víkend a nespěchejte s návratem. S akcí prodloužený víkend naší autopůjčovny VLADVI si můžete jakýkoliv náš vůz užívat ne do neděle, ale rovnou do pondělí. Ovšem s tím rozdílem, že zapůjčený vůz zaplatíte pouze na 2 dny.

Vyberte si z pestré nabídky našeho vozového parku automobil, který bude přesně odpovídat Vašim potřebám. Potřebujte rychlí, „nadupaný“ auto? Anebo byste si rádi při řízení odpočinuli a vyhovoval by Vám spíše vůz s automatickou převodovkou? Či snad se chystáte na prodloužený víkend s přáteli a bude tedy třeba zapůjčit si minibus? Naše autopůjčovna Praha je tu pro Vás.

TIP pro Vás: Chcete ušetřit ještě více? V tom případě využijte náš špičkový online reservační systém a získejte navíc slevu ve výši 5%!

Půjčení aut s automatickou převodovkou

11.07.2011

Také patříte k typům řidičů, kterým vadí manuální převodovka? Nedokážete se správně soustředit na jízdu, při které musíte řadit? Naše autopůjčovna VLADVI má pro Vás jednoduché a přitom velice účinné řešení – půjčení aut s automatickou převodovkou.

Automobily s automatickou převodovkou jsou ideálním partnerem na krátké i dlouhé cesty. Naše autopůjčovna Praha má proto pro Vaše klidné a pohodlné cestování připraveno řadu skvělých a prověřených vozů s automatickou převodovkou. Máte rádi menší, pohodlná auta, s nimiž lehce na vozovce proklouznete i zaparkujete? Potom využijte naší nabídky zapůjčení Škoda Fabia II 1,6 Automat či Toyota Yaris 1,3 Automat.

Naše autopůjčovna Praha však myslí i na náročné řidiče, kteří si mohou zvolit např. rychlí a pohodlný Nissan Note 1,6, Škoda Octavia II 1,6 nebo Škoda Octavia TDI 1,9, jenž ve své nadstandardní výbavě disponují taktéž automatickou převodovkou.

Pro zapůjčení aut s automatickou převodovkou nás stačí kontaktovat.

Autopůjčovna Vladvi doplnila vozový park o nový automat.

14.06.2011

Rozšiřujeme vozový park o další  vůz s automatickou převodovkou Nissan Note 1,6

Cestujte pohodlně v minibusu Opel Vivaro či Renault Trafic

19.05.2011

Chystáte se na zahraniční dovolenou? Jste veliká rodina anebo potřebujte přepravit objemnější náklad? Proč se potom tísnit v osobním voze, když můžete cestovat pohodlně v minibusu! Využijte skvělého vozovému parku a služeb autopůjčovny Vladvi a reservujte si ideální vůz pro Vaše cesty -  minibus Renault Trafic 2,0 či Opel Vivaro 2,0. Minibus pojme až 9 osob a nabízí dostatek prostoru nejen pro Vás, své členy posádky, ale i pro Vaše zavazadla.

Léto se blíží, cestujte proto v klidu a v pohodlí. Neváhejte a reservujte si prostorný Opel Vivaro či Renault Trafic ještě dnes.

Půjčovna aut pro společnosti

17.03.2011

Autopujčovna v Praze Vladvi vyvinula nový cenový program pro podniky. Jelikož naše autopůjčovna se zaměřuje na krátkodobý pronájem aut, proto jsme připravili speciální nabídku pro firmy které si potřebují zapůjčit auto na dlouhou dobu např. na 1 rok.   Díky tomu nemusíte vůbec se starát o zařízení dálniční známky, pravidelné kontroly auta, přezutí pneu, pojištění, drobnou údržbu a ještě máte další spoustu výhod.


Pro více informací o podmínkách půjčení můžete získat telefonicky nebo emailem.

Autopůjčovna Vladvi zakoupila nové vozy.

28.01.2011

Naše autopůjčovna rozšířila vozový park o další vozy Škoda Fabia Sport (výbava SPORT) a VW Golf V (výbava Comfortline).

Autopůjčovna Vladvi přistavuje auta po celé Praze zdarma!

01.01.2011

Pro zkvalitňování našich služeb, pro zvýšení spokojenosti našich zákazníku, Autopůjčovna Vladvi přistavuje vozy po Praze bez poplatků. Vrácení vozu po Praze je také zdarma.Přijímáme typy karet:

Dinners club JCB Cards Maestro Master Card VISA American Express