Autopůjčovna, půjčovna aut Vladvi - logo
 

1. Jaké vozy nabízí autopůjčovna Vladvi?

Autopůjčovna Praha Vladvi nabízí pouze nová (max. 3 roky stará), čistá, prověřená auta v perfektním technickém stavu. Podívejte se na náš vozopark.

Nahoru

2. Jak se vyznat v vašich tarifech?

Pokud nechcete zbytečně platit za pronájem vozu a víte přesně kam pojedete, kolik kilometrů najedete, nabízíme vám několik tarifů, které vám mohou ušetřit peníze.

Například:

Tarif (100 km/den, nebo 1500 km/měsíc) - je určen především pro klienty, kteří vědí, že budou jezdit ve městě a najedou do 80 -100  km denně. Tento tarif má 100 volných kilometrů


Tarif (komfort) - vhodný pro delší cesty, klient má k dispozici 400 volných kilometrů na 1 den pronájmu.

Více informací v ceníku.

Nahoru

3. Je možné si půjčit auto na jeden den?

Ano, určitě je možné zapůjčit jakékoli auto i na 1 den (platí pouze pro tarif komfort, pro ostatní to možné není).

Nahoru

4. Musím vrátit auto s plnou nádrží?

Naše autopůjčovna vám vždy pronajme vůz s plnou nádrží. S plnou nádrží byste tedy auto měli i vrátit, ale není to podmínkou, jednoduše pak doplatíte chybějící benzin či naftu v nádrži.

Nahoru

5. Můžu si půjčit a pak vrátit auto na letišti?

Ano, není problém. Poplatek za přistavení auta na letiště Ruzyně je 200 Kč. V případě zapůjčení vozidla na dobu delší než 7 dní - bez poplatků.

Nahoru

6. Co je zahrnuto do pronájmu auta?

Do ceny pronájmu vozu je zahrnuto:

 • dálniční známka na celý rok,
 • povinné ručení, havarijní pojištění (10% spoluúčast),
 • autorádio,
 • povinná výbava,
 • cesty do zahraničí,
 • čisté a spolehlivé auto (naše vozy jsou pravidelně servisovány).
Nahoru

7. Pronajímáte auta na svatby?

Ano, naše vozy lze využít i jako svatebni auto, ať už ve svatební den, nebo na svatební cestu. Novomanželé si tak mohou vychutnat jízdu pohodlným a spolehlivým vozem. Rádi Vám poradíme, který typ vozu pro Vás bude nejvhodnější. Auto si po dohodě můžete ozdobit svatebními dekoracemi.

Nahoru

8. Desatero pro bezproblémové půjčení auta

 • Ujasněte si, na co přesně budete auto potřebovat. Kolik asi najedete km? Důležité kvůli správnému zvolení tarifu.
 • Jaké budete potřebovat doplňky? GPS, nosiče, dětskou sedačku, sněhové řetězy? Některé doplňky poskytují půjčovny zdarma.
 • Půjčovna aut bez zálohy? Informujte se na výši kauce, a jak peníze složíte. Někdy totiž stačí jen blokace peněz na vašem účtu, nemusíte nic platit v hotovosti. Informujte se na slevy, bonusy, nabídnou vám něco?
 • Co věk řidiče, minimální ale i maximální a kolik lidí může pronajatý automobil řídit?
 • Vozový park. Pozor, některé půjčovny mají v nabídce 3 auta, která točí stále dokola. Většinou nejsou v dobrém technickém stavu.
 • Zjistěte si, jak probíhá zrušení pronájmu. Bude vás to něco stát?
 • Co se stane v případě poruchy, nehody, postará se o vás půjčovna?
 • Kontrola smlouvy a vozu při přebírce, něco se vám nezdá, šup s tím do smlouvy.
 • Pojištěni a asistenční služby, v případě havarijního pojištění má většina autopůjčoven spoluúčast 5000 Kč - 10000 Kč. Pokud tedy ve vypůjčeném autě zaviníte nehodu, zaplatíte právě tuto sumu. Někde můžete i tuto sumu zrušit připojištěním.
 • Pokud auto vracíte, pečlivě uschovejte předávací protokol.
Nahoru

9. Půjčení auta do zahraničí

Půjčovna aut Vladvi disponuje kvalitními, prověřenými a plně pojištěnými vozy, s nimiž můžete pohodlně a bezpečně cestovat nejen v rámci celé České republiky, ale také v rámci celé Evropské Unie. V případě zahraniční cesty po evropských státech vám při kontrole u půjčeného vozu stačí předložit řidičský průkaz, malý technický průkaz a doklad o zaplacení povinného ručení (zelená karta). Výjimku tvoří jen cesta do Polska, kde úřady vyžadují ještě zplnomocnění k řízení vozidla od osoby, která je uvedena v osvědčení o registraci.

S vozy autopůjčovny Vladvi není dovoleno cestovat mimo Evropskou Unii a do zemí bývalé Jugoslávie.

Tipy na vozy pro zahraniční dovolenou:

Nahoru

10. Půjčení auta na dovolenou

Půjčovna Vladvi pro vás zajistí nejen krátkodobé, ale samozřejmě také dlouhodobé pronájmy aut. Pokud tedy nedisponujete vaším vozem, máte váš vůz v opravě či si myslíte, že váš vůz není dostatečně technicky způsobilý, můžete využít naší jedinečnou nabídku a vybrat si na vaši dovolenou některý zprověřených vozů našeho širokého vozového parku.

Všechna naše auta jsou garážována a pečlivě servisována. Pokud si u nás zapůjčíte vůz na dovolenou, nemusíte se již o nic starat. Auta mají v základní ceně pojištění, dálniční známku, mnohdy i navigaci, za příplatek pak zajistíme střešní boxy či dětskou autosedačku. Přistavění v rámci Prahy je samozřejmě zdarma.

Tipy na vozy pro vaši dovolenou:

NahoruPřijímáme typy karet:

Dinners club JCB Cards Maestro Master Card VISA American Express