Autopůjčovna, půjčovna aut Vladvi - logo
 

 

V čem je půjčovna vozů Vladvi pro vás přínosem?

1. Vysvětlíme vám výhody pronájmu, podmínky smlouvy a necháme vás v klidu se rozhodnout. Víme, že stres a spěch není dobrý rádce. My chceme mít jen spokojené klienty a náležitě se jim věnujeme.

2. Samozřejmostí je pojištění vozu. Důkladně s vámi rozebereme detaily pojištění, abyste se na cestách cítili bezpečně, nabídneme možnost připojištění.

3. Půjčení vozu je snadné a rychlé. Přistavíme vám pronajaté auto před váš dům, firemní sídlo, prostě kamkoliv. STOP složitému papírování, stačí vám dva doklady, například občanský a řidičský průkaz. Do smlouvy uvedeme jakýkoliv počet řidičů bez příplatku. Necháme vám čas na důkladnou prohlídku vozu, včetně čistoty, povinné výbavy. Veškeré vaše námitky připíšeme do smlouvy či na místě napravíme.

4. V ceně pronájmu je povinné i havarijní pojištění v ČR i EU s 10% spoluúčastí, přistavení i vyzvednutí automobilu kdekoliv v Praze a blízkém okolí, autorádio, mapy, cesty po EU, plná nádrž, čistý vůz v perfektním technickém stavu (možnost nahlédnout do servisní knížky). Cena za pronájem, s ohledem na kvalitu našich vozů a služeb, je více než rozumná.

5. Nesnáze na cestách omezujeme na minimum. Nemůžeme zařídit, aby vás žádné nepotkaly, ale v případě problémů, ať už je to havárie, odcizení vozu, poškození, jsme stále s vámi:

6. Vrátit vůz můžete také kdekoliv (v Praze a blízkém okolí) - před vaším domem, firmou, v nákupním centru.... Náš pracovník si vůz prohlédne, vrátí vám zálohu a vystaví potvrzení. Vše je rychlé a jednoduché.

Vladvi - specialista na pronájem aut - dbá na vozový park a váží si svých klientů. ZKUSTE NÁS.

  1. Nabídka vozů

  2. Chci poradit

  3. Chci si hned objednat vůz

 Přijímáme typy karet:

Dinners club JCB Cards Maestro Master Card VISA American Express